skip navigation



Katwijk sluit af met zomers topfeest

 Met in totaal 11 dagen met activiteiten op een zonovergoten ‘De Krom en daarbuiten vierde Katwijk de afgelopen week haar Familiedagen. Met altijd een hapje en een drankje in de buurt werd er gequizd, gekaart, gesolexd, gebingo’d, gezongen, gedanst, gefeest en ook nog gevoetbald.

Met de "pijn in je kop"-tocht en een ontbijt bij 't Wantveld kwam er op zondagochtend een einde aan een feest dat 11 dagen duurde. Met het drukbezochte F-toernooi op Hemelvaartsdag werd het startschot gegeven voor de Familiedagen, dat op vrijdag haar vervolg kreeg in de Bivak voor D-pupillen en de Bierproefwedstrijd in het sponsorhome. Doordat het zeewater nog wat te koud was, kende de bivak op vrijdag een iets ander programma dan gepland. Maar de activiteiten bij Attractiecentrum Zoetermeer (karten, lasergamen en meer) vielen misschien nog wel in betere aarde.

De volwassenen - en dan vooral de mannen - hadden zich ondertussen verzameld in het sponsorhome voor de Bierproeverij. Jan Willem Hoek - bijgenaamd ‘Pils', dus dat kon ook niet anders - mocht zich laten kronen tot Bierkoning, als grootste bierkenner. Op zaterdagavond vulde het sponsorhome zich alweer met mannen voor het voetbalcafé, terwijl in de kantine zaal DJ Nightwatcher en DJ Addicted de niet-voetballiefhebbers/vrouwen met club, dance en electro vermaakten.  

Voetbalquiz

Na een klein dagje rust, stond op maandagavond de voetbalquiz op het programma. Henk Kasius en Adriaan Vooijs vormden daarbij het beste team, maar Armand Corijn sloop stilletjes naar de top van het klassement. Hij ging als grootste kenner met de fiets van Luyten Tweewielers naar huis. Op dinsdagochtend vertrok er al vroeg een grote groep richting het Westland voor een solextoer en een sloepvaart. Na afloop werden zij bij 't Wantveld ook nog gefêteerd op een koud buffet. Op ‘De Krom' was toen al de klaverjasavond begonnen. Met enige consternatie over de kwaliteit van de "maat", al won de zogenaamd slechtste kaarter aan het eind van de avond wel een prijs en was de klager met stille trom en zonder punten vertrokken.

 Van oudere kaarters naar de (jongste) jeugd, want die hadden de hele woensdagmiddag voor zichzelf. Op de bijvelden van het Katwijkveld werd gestreden om het Starkste Team van Kattuk en werd er verschillende panna- en BMX-clinics gegeven. De spelers van de B's kregen bovendien een clinic van de spelers en trainer van Katwijk 1. Aansluitend vulde de kantine zich weer met jong en oud voor de traditionele bingoavond. De laatste "rustige" avond...

Drie drukke dagen

De drie drukke dagen begonnen met de huldiging van de jeugdkampioenen van vv Katwijk. Daarna deden de kampioenen van 2000 tegen oud-ADO oude tijden herleven. De 2000-veteranen lieten Pim Langeveld, MatsoeMatsoe en kompanen een poepie ruiken en brachten oud-ADO het eerste verlies toe: 5-2. Nadat de spelers van Katwijk 1 hun benen spaarden in de wedstrijd tegen het Veilingteam, was het tijd voor het avond programma met allereerst de verkiezing van de "Speler van het Jaar". Michiel van Dam, rots achterin de Katwijkverdediging, viel die eer ten deel dit jaar. Marc Langeveld mocht zich laten kronen tot "Talent van het Jaar", Donny van Oijen en Jerghinio Sahadewsing werden gehuldigd als Topscorer en Schaduwschutter. Op een bomvolle Krom werd er vervolgens gefeest tot in de kleine uurtjes met DJ's Henk&Marco en Alex.

Dat feest werd nog eens dunnetjes overgedaan op vrijdagavond na afloop van de eerste wedstrijden van het Klutstoernooi. DJ Dennis Salman draaide op deze avond voor een misschien wel vollere zaal de hits aan elkaar. Het Klutstoernooi kreeg op zaterdag haar vervolg en zag uiteindelijk het team van Katwijk 3 de hoofdprijs pakken. Op het hoofdveld was er ondertussen een waar kinderparadijs opgericht, met springkussens, een reuzenrad, draaimolen, clowns en meer. Muzikale omlijsting op het feestplein was er met het akoestische trio The Beards

 Terwijl de zon steeds feller ging branden en de broodjes hete kip nog grotere zweetparels op de voorhoofden toverden, werd er langzaamaan gewerkt naar het hoogtepunt. Met allereerst het trio Arie Nijgh, Wesley Klein en Ray van der Heijden en als laatste De Lawineboys werden de Familiedagen met een knalller afgesloten.

De Familiedagen waren niet mogelijk zonder onze sponsoren:  Loodgietersbedrijf Kees de Jong - Loodgietersbedrijf Cor Haasnoot - Loodgietersbedrijf Kuyt - Afak Techniek - Drukwerk Enzo - Schildersbedrijf Henk van den Bosch - Schildersbedrijf Hugo v Duyn - Koos Schaap OMTC Agency - Aad van Dijk Voegwerken - Afbouw Katwijk - SV Katwijk - Schoonheidssalon Mooi by Jeanine - Club van 50 - Kroon Techniek - Ouwehand Vis - Elsto aandrijftechniek Voorhout - Meesterbakker Van Maanen - Dirks Vishandel - Schoonheidssalon Vanity/ Marja den Haan - Timmer- en aannemersbedrijf Kuijt - Schilderwerken Van Beelen - Zwanenburg Installatietechniek - Keurslagerij John van der Meer (Roelofarendsveen) - Ed Strik - Kuyt AGF - De Griek - Luyten Tweewielers.
 
Foto's Arie de Winter (bobkat.nl) 
Meer foto's vindt u in het fotoalbum: http://www.vvkatwijk.nl/actueel/fotos/
 
Nog veel meer ziet u er op www.bobkat.nl